O serwisie | Dołącz do nas | Reklama | Regulamin | Twoja poczta
Strona główna >>
Lista Parafii:
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach
Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie Mydlnikach
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Brata Alberta w Krakowie
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Kraków - Rżąka
Parafia Świętej Kingi w Krakowie
Galerie - ostatnio dodane:

Rekolekcje ewangelizacyjne 2014
Informator:
Msze święte w Kościołach w Krakowie. Godziny odprawiania.
Co potrzebne jest do sakramentu małżeństwa?
Nauki przedmałżeńskie. Wykaz katechez dla narzeczonych oraz nauk przedmałżeńskich
Sakrament chrztu - podstawowe informacje
Jak przebiega sakrament chrztu świętego?
Projekt kościoła - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach w Krakowie
Najlepsze parafie - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa - Kraków Pychowice
Diecezja krakowska – krótka historia
Filmy - ostatnio dodane:

Jednego Serca Jednego Ducha

Msze święte w Kościołach w Krakowie. Godziny odprawiania.

Lista mszy świętych jest aktualizowana na podstawie informacji zamieszczonych na stronie diecezjalnej. Jeżeli Państwo zauważycie nieścisłości w godzinach rozpoczęcia mszy to prosimy o informację e-mailem. Msze święte w Krakowie w kościołach rozpoczynają się o godzinie 5.30 rano mszą w kościele św. Wincentego Paulo, ul. Św. Filipa 19. Nieco później (bo o godzinie 6.00) można uczestniczyć w mszy niedzielnej w kościołach: Księża Misjonarze, ul. Stradom, Nawiedzenia NMP, ul. Karmelicka 19, Niepokalanego Pocz. NMP, ul. Chełmońskiego 41, Wniebowzięcia NMP, pl. Mariacki 5, OO. Jezuici, ul. Kopernika 26, św. Józefa, ul. Zamojskiego 2. Ostatnie msze święte w kościołach w Krakowie odprawiane są o 21.30 w kościołach: św. Anny, ul. św. Anny 11 i u OO. Dominikanów, ul. Stolarska 12.

Msze święta w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pychowicach odbywają się w niedziele w godz:

7.30 Pychowice
9.00 Pychowice
9.00 Kostrze
10.30 Pychowice
10.00 Bodzów VII-IX
12.00 Pychowice
16.00 Kostrze (X, XI, III, V)
18.00 Pychowice

KRAKÓW

bł. Anieli Salawy, al. Kijowska 29
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30
Bożego Ciała, ul. Bożego Ciała 26
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 16.00, 19.00
Kaplica Cmentarza Rakowickiego, ul. Rakowicka 26
9.00, 10.00, 11.10, 12.00, 13.00
Kościół Rektorialny Paulinów, ul. Skałeczna 15
8.00, 9.00, 10.30, 12.30, 17.00, 20.00, 7.00
Kościół Rektoralny św. Wojciecha, Rynek Główny
10.30, 12.15
Kościół Rektoralny św. Marka, ul. Św. Marka 10
9.00, 10.15, 11.30, 15.30
Księża Misjonarze, ul. Stradom
6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 11.30, 13.00, 19.00
Matki Bożej Fatimskiej, ul. Komandosów 18
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00/--, 18.30, 20.00 - 10.00
Matki Bożej z Lourdes, ul. Misjonarska 37
18.30, 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 15.00, 16.30, 18.30, 20.00
Miłosierdzia Bożego, ul. Ks. Bpa W. Bandurskiego 12 8.00, 9.30, 11.00, 12.00, 13.00, 18.00
Najświętszego Salwatora, ul. Kościuszki 88,

Kościół św. Jana Chrzciciela
6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 19.00
Kościół Najświętszego Salwatora
11.15
Nawiedzenia NMP, ul. Karmelicka 19
6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 16.30, 19.00
Niepokalanego Pocz.NMP, ul. Chełmońskiego 41
6.00, 7.30, 9.00, 10.45, 12.00, 18.00, 20.00
OO. Bonifratrzy, ul. Krakowska 48
8.00, 9.30, 11.30, 18.30 - 10.30
OO. Dominikanie, ul. Stolarska 12
19.30, 7.00, 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 17.00, 19.00, 20.20, 21.30
Kościół św. Idziego, ul. Grodzka 65
9.00, 10.30 (w jęz. ang.), 12.00
SS. Dominikanki, ul. Mikołajska 21
7.30, 19.00
OO. Franciszkanie, pl. Wszystkich Świętych 5
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.00, 16.30, 19.00 - 9.00
OO. Jezuici, ul. Kopernika 26
18.00, 6.00, 7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 15.30, 18.00 - 11.00, 19.30, 7.30, 11.00, 6.30
OO. Jezuici, św. Barbara, Mały Rynek 8,
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00
OO. Karmelici Bosi, ul. Rakowicka 18,
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
OO. Pijarzy, ul. Pijarska 1 7.00,
8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 19.00
OO. Reformaci, ul. Reformacka 4
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.00, 16.15, 19,00
OO. Zmartwychwstańcy, ul. Łobzowska 10
18.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.30
Sanktuarium Matki Bożej Wolności, ul. Św. Jana 7
dp: 6.30, 14.30, 18.00; nd: 8.00, 14.30, 18.00
SS. Albertynki, ul. Krakowska 47
6.30
św. Agnieszki, ul. Dietla 30
8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00
św. Anny, ul. Św. Anny 11
7.30, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 19.30, 20.30, 21.30 - 8.00, 9.00, 10.00
św. Antoniego z Padwy, ul. Pod Strzechą 16
7.00, 10.00, 12.00, 18.00
św. Floriana, ul. Warszawska 1b
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 15.15, 20.00
św. Franciszka z Asyżu, ul. Ojcowska 1
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00
Św. Jadwigi Królowej, ul. Łokietka 60
7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 17.00, 18.30,10.00
w kaplicy
św. Jana Kantego, ul. Jabłonkowska 18 
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.00, 17.00, 18.30
św. Katarzyny, ul. Augustiańska 7
7.00, 9.00, 11.00, 12.15, 18.00
św. Kazimierza, ul. Bobrowskiego 6
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.30, 18.00
św. Krzyża, ul. Św. Krzyża 23
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00, 21.00
św. Stanisława; św.Wacława, Wawel 3
7.30, 8.00, 9.00, 10.00, 11.30
św. Marii Magdaleny, ul. Dożynkowa 35,
św. Mikołaja, ul. Kopernika 9
6.30, 8.00, 9.30, 11.30, 13.00, 15.00, 19.00
św. Szczepana, ul. Sienkiewicza 19
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 11.00, 12.30, 14.00, 18.00, 19.30 - 8.00, 9.30
św. Wincentego Paulo, ul. Św. Filipa 19
5.30, 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.30
św. Wojciecha, ul. Św. Wojciecha 4
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.00, 18.00
św.Stanisława BM, ul. Zwycięstwa 21
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00; 19.00
Wniebowzięcia NMP, pl. Mariacki 5
6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.15, 12.00, 13.00, 18.30
Wszystkich Świętych (Św. Św. Piotra i Pawła), ul. Grodzka 54
8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00
Zwiastowania NMP, ul. Loretańska 11
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.30, 19.00
MB Królowej Polski, ul. Obrońców Krzyża 1
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 16.00, 17.30, 19.00
Najśw. Serca Pana Jezusa, 3 Os. Teatralne, ul. Ludźmierska 2
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00*, 16.30*, 18.00, 19.30
Najświętszej Rodziny, ul. Aleksandry 1
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, 19.00
Narodzenia NMP, ul. Ks. J. Popieuszki 35
7.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00
MB Zwycięskiej, ul. Zakopiańska 86
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00
MB Saletyńskiej, ul. Cegielniana 43
6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 19.00
św. Judy Tadeusza, ul. Wężyka 6
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00
św. Stanisława BM, Kantorowice 122
9.00, 11.00, 18.00
św. Marii Magdaleny, ul. Niebieska 53
8.00, 11.00, 15.00 - 9.30
Podwyższenia Krzyża Św. ul. Witosa 9
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 14.15, 17.00, 19.00
Najśw.Serca Pana Jezusa ul. Niemielka 1a
8.00, 10.30, 17.00
Najśw.Serca Pana Jezusa ul. Myślenicka 13
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego ul. Siostry Faustyny 3, Bazylika 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.20 i 18.00
kaplica klasztorna 7.00 (telewizyjna) 8.30 i 19.00
MB Nieustającej Pomocy, os. Bohaterów Września 33
6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 16.30, 18.00, 19.30
św. Maksymiliana Marii Kolbego, os. Tysiąclecia 86
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 17.00,18.30, 20.00
św. Bartłomieja, ul. Klasztorna 11
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 16.30, 18.00-9.00, 10.00, 11.30
św. Brata Alberta, os. Dywizjonu 303
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
św. Józefa, os. Kalinowe
7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 18.00
św. Karola Boromeusza, ul. Zdrowa
8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 18.00
MB Różańcowej, ul. Nowosądecka 41
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00
Najśw.Serca Pana Jezusa, ul. Cechowa 144
7.00, 9.00, 11.00, 16.00
św. Wincentego ul. Nadbrzezie 12
7.20, 11.00, 9.30
Najśw.Serca Pana Jezusa, ul. Saska 2
godziny mszy: kościół :18.00, 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00
kaplica: 17.00, 9.30, 11.00, 17.00
św. Józefa, ul. Zamojskiego 2
6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.30
NMP Matki Kościoła, ul. Pasteura 1
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 13.00, 16.00, 18.00
Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4
6.30, 8.00, 9.00, 10.00, 11.15, 12.30, 14.00, 16.00, 18.00, 19.15



extrema © 2007-2010
fotografia ślubna, wizytówki, zaproszenia ślubne, pieczątki, fotoksiążki, fotoalbumy, nadruki, gadżety